Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 132 komentářů)

28. 9. 2018 6:51 | Karel Bárta

S povinným ručením jsem si sjednal i připojištění "Garance ceny na 3 roky" a hned po roce mi přišlo zvýšení ceny a když se mi to nelíbí, pojištění po roce zaniká. Jsou to podvodníci!!!!!!! Nedodrží ani to co sjednaní ve smlouvě!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2018 14:14 | jan Novák

Dobrý den, bohužel nerad se připojuji ke všem předchozím komentářům, ale s pojišťovnou Slavia mám také špatnou zkušenost. Nejsem a nikdy nebudu jejím klientem, ale bohužel mé auto nabourala klientka této pojišťovny.V současné době řeším problém soudní cestou. Vyzívám všechny kteří chtějí s tímto roblémem něco udělat ať mi napíší své zkušenosti a postřehy s touto pojišťovnou. Děkuji s pozdravem Novák
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 8. 2018 22:32 | Tomáš

BACHA na tyhle podvodníky. Vypověděl jsem jim smlouvu a jejich reakce byla ... že výpověď prostě ignorují a vymáhají po mě platbu. Naprosto nekomunikují, nereagují, jen chtějí prachy. Mám z toho dojem, že ta pojišťovna ani neexistuje - že tam jsou dva roboti - jeden eviduje přicházející smlouvy a na všechny příchozí podněty posílá mail "děkujeme a brzo se vám ozveme" a další robot posílá upomínky k zaplacení dávno zrušených smluv. BACHA, držte se od tohohle podvodu co nejdál!!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2018 10:45 | Karel

-9000kc.za 3 mesice!,za blbost se plati!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 7. 2018 19:28 | Jana

A dělal jste to přes E-pojištění a nebo Klik?? To jsou teprve experti !! Chudáci klienti, kteří si to tam udělali!! Ti poškození - napište to sem! Není to chyba jakékoliv pojišťovny, ale v převážné většině těchto a podobných makléřů. Chvíli jsem u makléřů byla a vím, na co mne školili - jak okrást a poškodit klienta, přitom se tvářit, jak jim skvěle pomáháme!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2018 19:23 | Jana

Mně také ukradli kolo, měli tam přístup skoro celý dům. Kooperativa také neplnila!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2018 19:20 | Jana

Kdo je paní Bauchová??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2018 19:18 | Jana

Moc poboček nemají. Výpověď je potřeba dát tam, kde ji přijmou - na pobočce (osobně) nebo na centrále mejlem a poštou... :-). Když se výpověď nedoručila, je skvělé, že Slávie poslala papíry k zaplacení i se zelenou kartou. Z jiných pojišťoven jsem to vždy musela tahat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2018 19:14 | František

Mám pojištěného pejska. Léčebné výlohy pojišťovna do měsíce uhradila bezebytku.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 7. 2018 14:58 | karel

To je jako zaplatit si svyho vraha!,totalni spina!,vubec do toho fekalu nevstupujte!,okradenej a zklamanej!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2018 11:13 | Jirka

Už jenom ukončení smlouvy je zážitek na několik dnů!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2018 20:00 | Helena Šádková

Chtěla bych vědět nějaké zkušenosti od lidí, kteří mají pojištěné zvíře u této pojišťovny. Slyšela jsem také samé negativní zkušenosti.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2018 18:13 | kovarik

dobrý den všem nedoporučuji tuto pojištovnu . Duvod je že ruší pobočky na který jsem zaslal ukončení pojistky (prodej)a skoro za rok pošlou složenku na další rok že ukončení pojistky nemaj.K.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2018 20:02 | Anna valaskova

Dobrý den, všichni si stěžují na slavii,ale zkuste se podívat na recenze ostatních pojišťoven.Já osobně jsem měla nedávno nehodu jako viník a i s touto operatorkou,nebo jak se jim říká jsem měla tu čest hovořit.Neměla jsem s ní žádný problém. Anicka
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2018 10:41 | Tereza Michajlov

Neskutečný jednání, katastrofa. Nedoporučuji,jenom problémy s nima. Abych jim platila to ano ale aby oni plnili to ne. Pozor na pani Bauchovou,jedná katastrofické. Nejhorší pojištovna jakou jsem zažila!!!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2018 1:56 | Honza

Tato pojistovna prodluzuje pojistne plnění. Dejte si pozor na pani Bauchovou z pojisteni majetku. Nekomunikuje a nebere záměrně telefon. Potom si dejte pozor na pani Kopeckou ze zakaznicke linky. Je arogantní a pokládá klientum telefon.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2018 1:32 | Honza

Nejhorší pojišťovna na trhu. Záměrně prodlužují vyplácení pojistneho plneni. Dejte si pozor na pani Bauchovou z pojištění majetku. Nekomunikuje po telefonu a prodluzuje pojjstne plnění az na tři měsíce. Je arogantni a neprijemna. Zároveň Vas chci upozornit na Katerinu Kopeckou. Pracuje na zakaznicke lince a je aroganrni a chova se jako buran.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2018 15:41 | Alice

Nejhorší pojišťovna. Nikomu nedoporučuji. Měli jsme pijištěnou domácnost, sklep a kočárkárnu. Byly nám odcizena kola - vše jsme nahlásili na Policii a samozřejměna pojišťovnu Slavia. Po třech měsících nám byli sděleno, že pojišťovna škodnou událost plnit nebude, protože do kočárkárny měli přístup i ostatní uživatelé bytového domu. Ostatní pojišťovny ukradená kola sousedům uhradily. NEPOJIŠŤOVAT U SLAVIE RADĚJI NIC
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 12. 2017 20:43 | eva a kamil

po uzavreni online pojisteni se nic nedelo zadne podklady pro pojisteni nedosly,penize stazene z uctu,nedoporucuji lejlevnejsi pojisteni,ale jinak k nicemu pojistovna
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2017 15:06 | Blablabla

Nabourala do mě paní pojištěná u Slávie, totálka samozřejmě... To se stalo 22. Února 2017, co k tomu dodat. Komunikace s jejich pojišťovnou nechutná. Případ řešil magistrát, vyplatili mi 60% s tím, že 40% je pozastavených, dokud případ nedpřeší správní orgán. No, správní orgán vše dořešil už tak 4 měsíce zpátky a při pokusu o vymáháni zbylé částly mi píšou, že jim na žádost o poslání rozhodnutí správní orgán nereaguje. Na magistrátu jsem byl, tam mi řekli, že jim přišli již 2 žádosti a na obě odpověděli a že jestli jim je to málo, maji zvednout prdel a jít si pro to, že to je jejich práce. Co k tomu říct, nezbýva mi než se smát, kdybych jednou tu krysu co to řeší potkal tak mu nejspíš šlápnu na krk. Nevím si rady už, počítám s tím že ty keshe už neuvidím, což je špatně, jelikož přesně tohle oni chcou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Matějček

podnikatel, Miton

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Tomáš Matějček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services