Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 132 komentářů)

29. 8. 2016 23:45

Dobrý den, aktuálně dnešní zkušenost. Máme u nich pojištěný vozík k autu. Po roce nepřišla žádná složenka k uhrazení pojistného, která měla přijít v 6/2016, až nyní přišla upomínka od nějaké firmy, která pro ně vymáhá pohledávky. Tak jsem tam volala, připadá mi, že už to všechno mají nacvičeno - prý nám složenku poslali, prý nám poslali i první upomínku, a to co jsme teď dostali je už druhá upomínka. Tak musím napsat, že ani složenku ani první upomínku jsme od nich nedostali. U druhé upomínky mám připočetli k částce pojistného 130 Kč administrativní poplatek 300 Kč. Takže u nich už nikdy více. Nechápu toto jednání a chování.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2016 16:42 | mart

Souhlasím. Slavia už NE. Nejhorší pojišťovna!
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2015 13:43 | Alena

Cestovní pojištění u poj. Slávia rozhodně nedoporučuji!!!! V zahraničí jsem nešikovně upadla. měla jsem poraněný obličej a vylomený přední zub. Za základní ošetření jsem zaplatila v přepočtu cca 7.000,- Kč /kořen mi zabrousili , dali něco proti bolesti a provizorně zakryli/. Po 4 měsících tahanic s pojišťovnou mi proplatili 296,- Kč.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2015 21:05

Stejnou zkušenost mám s pojišťovnou Wüstenrot.škodu mi po mých neodbytných telefonátech vyplatili za zhruba rok od poškození mého auta :-(
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 7. 2015 12:02 | Petr

Moc vám přeji, aby Vás naboural klient této pojišťovny a Vy jste byla nucena s touto pojištovnou jednat. Zajisté byste pro příště změnila na pojištovnu Slavia změnila názor. Jsou to podvodníci, kteří se jen snaží věc co nejvíce protahovat a doufají, že se poškození nebudou bránit.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2015 19:50 | Petr

3 měsíce je standardní zákonná lhůta.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 1. 2015 11:20 | olivie

Cestovni pojisteni u Slavie take nedoporucuji. Lze ho uzavrit jen na dobu neurcitou a pak se musi okamzite vypovedet, jinak hned k dluznemu pojistnemu na dalsi obdobi pripoctou ruzne poplatky, a to je pekne drahe.Me to prislo na 900 Kc. Slavii uz nikdz vice.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2014 10:19 | jan

Člověk pojištěnej u SLAVIE mě naboural, škoda na Alfa romeo 159, cca 30 000, vše doloženo doklady,protokol od polici po 1 měsíci peníze nikde.... bylo mě řečeno že na to mají 3 měsíce je to normální ? vše zveřejním dále budu řešit vše přes právníka slávia nejhorší !!! česká pojištovna plnila do 7 dnů ! Děkuji předem za vaše reakce...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2014 17:15 | Grušák Karel

V žádném případě nedoporučuje,absolutně neseriózní jednání.Pokud budete chtít odstoupit od smlouvy,tak příjdete o rozum.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2014 9:23 | Dan

Nedoporučuju !!! Jsem jako poškozený, viník nehody je pojištěný u Slávie. Po zaslání všech požadovaných dokumentů bylo jejich obdržení 3x v rozmezí týdnů potvrzeno na infolince. Po 2 měsících jsem se dotazoval, proč ještě není likvidace pojistné události ukončena a bylo mi bylo sděleno, že ode mne nemají ještě žádné doklady. Zaslal jsem je tedy znovu. Po dalším týdnu jsem opět volal na infolinku, kde mi slečna sdělila, že ještě nemají žádné doklady od viníka nehody. Jejich zaslání jsem jim tedy ihned zprostředkoval. Po téměř 3 měsících mi vyplatili 50% škody. Teď se snažím již 3 týdny ze Slávie dostat podrobný cenový rozpis likvidace, protože toto si nenechám líbit. Pokud máte podobné zkušenosti, popište je, ať se to dozví co nejvíc lidí. Holt v případě Slávia pojišťovny platí: Nejlevnější = Nejhorší
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2014 9:51 | Capek

Tak pridam jeden prispevek z druhe strany, tedy toho kdo si u nich auto pojistil. Zaplatil jsem za pojisteni povinneho ruceni... Zelenou kartu jsem z nich vyrazil po dvou tydnech, dvou emailech dvou telefonickych urgencich, ale pojistnou smlouvu jsem znich nedostal do dneska, poslali jen jeji navrh s tim ze smlouva bude uzavrena po zaplaceni. Po zaplaceni uz ale prislo jen nejake pdf s nazvem pojistka(ve kterem neni napsane skoro nic krome cisla pojitky). Po nekolikate urgenci mi rekli, ze abych dostal pojistnou smlouvu si musim podat pisemnou zadost. Tedy toto jsem jeste nikdy nezazil. No opravdu hruza, UŽ NIKDY VÍCE. Už jsem tam protelefonoval vice, nez bych zaplatil jine pojistovne a vsechno by bylo v klidu. Pojisteni je levne, ale za ty problemy ktere budete mit se Slavia pojistovnou potom to tedy opravdu nestoji.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2017 10:27 | Mnatskan

Zaplatil jsem pojišteni cizince a po měsíci zrušil. Vzaly si 90 % platby jako storno poplatek. Sviňe! Zloději!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2017 11:25 | Petr

Dovolte abych se podělil o svou novou a smutnou zkušenost s pojištěním u pojišťovny SLAVIA, u které jsme měli asi 7 let psa za roční splátku 1000,- Kč. Během této doby jsme měli 3 události, kdy nám jednu zamítli pod záminkou pozdního dodání dokladů, druhou "protože je to kožní choroba = výluka" .. třetí událost byla dražší a pojišťovna byla poprvé nucena plnit. Následovalo ovšem nemilé překvapení, když OKAMŽITĚ následovala písemná výpověď dle par. 22 odst 3. zákona 37/2004 /možnost podání výpovědi po události/. Z komerčního hlediska je pochopitelné, že pojišťovna potřebuje pouze zdravé a bezproblémové klienty, ale pokud je toto oficiální obchodní strategie /vypovědět smlouvu dlouhodobým klientům jakmile vzroste riziko plnění/, tak je to ... smutné... opravdu to takto má FUNGOVAT? Snad bych i pochopil, kdyby někdo přišel a řekl, máte starého psa, budete platit víc.. Nevím jak se chovají ostatní pojišťovny, za mne SLAVIA už asi ne. PS. ještě perlička na závěr .. ve výpovědi je m.j. uvedeno : Pojistiteli náleží uhrazené pojistné v plné výši". Takže když jsem uhradil pravidelnou roční splátku těsně před výpovědí, tak mám opravdu smůlu? Je toto normální?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2017 19:41 | Vl.Machačka

Pojišťovna Slávia je spolek gaunerů a chování jim nic absolutně neříká a to do doby, než jsem to předal právníkovi a najednou začalo být ticho a od té doby nekomunikují a to za to, že bez důvodu mi tam nějaký matlák zrušil pov.ručení bez důvodu a pak z jejich strany jen lži a jeden to házel na druhého a pak zase, že nejde říct kdo to byl a nejde dát kontak a pod. Nikdy více Slávia!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2017 16:07 | Olga Matějková

Já jsem měla strach jak dopadne naše vyřízení vyplaceni za škodou událost, která se stala 3.5.2017 když kamení z tatry nalitalo na naše auto po přečtení všech příspěvků zde, ale nemohu si stěžovat po zaslání všech dokumentů vše jsme dělali rozpočtem. Mám peníze již od 8.6.2017 na účtu a ani nedošlo k žádnému krácení peněz.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2017 23:13 | Luděk

Zatím čtu samé problémy z povinného ručení, ale ono tam asi nefunguje pořádně vůbec nic. Komunikoval jsem s jednou manažerkou a ona neodpovídá. Již jde o tři různé zprávy bez odpovědi. Nikdy a nikde jsem podobné jednání nezažil. Taková pojišťovna nemá co prohledávat na trhu a neměla by mít ani licenci.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2017 23:36 | Karel

Nedoporučují servisní pojišťovnu ze Zlína. Nechtějí zaplatit nic a hledají stále nějaké nové dokumenty co potřebují. Zlatá Slavie.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2017 13:00 | Miroslava Naiel

Pojišťují cizince bez jediného dokladu totožnosti.Když jsem šla v Mladé Boleslavi pána upozornit na chybně uvedené jméno a datum narození manžela, odmítal se se mnou bavit, že ho to nezajímá! Neseriózní jednání, nedoporučuji!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2016 10:01 | Ota Voprsalek

Smlouva se Slavii je smlouva s ĎÁBLEM!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2016 18:17 | Evka

Zajímavé! mě se tě'd s nimi děje to samé! Vyřešili jste to nějak nebo vše zaplatili? Mě přišla po roce nová složenka k zaplacení na další rok s tím, že jinak pojištění zanikne...Já si ho zaplatila jen na rok. Posílali ji asi třikrát. Říkám si, že nic už od nich nechci. Pak příjde další složenka s úhradou pojistného za dva měsíce navíc a pokuta. Pokud nezaplatím, budou vše řešit soudní cestou. Když tam Volám tak paní je automaticky nesnesitelná a arogantní. Pojiš'tovny si asi myslí, že většina Čechů se nechá zmanipulovat a že z pohodlnosti zaplatí vše, co jim kdo pošle na adresu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Blažek

politik

David Eder

podnikatel, Exclusive Tours

Pavel Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
David Eder
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services