Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 132 komentářů)

11. 3. 2014 19:35 | aaamarketa

a jak jí mohla jen tak přijít obsílka ať zaplatí, nebo hrozí exekuce? co je to za blbost?:-D mám sice všechno u české pojišťovny, ale podle mě tady každý píše jen svou verzi a ještě ne celou, většinou za neplnění, nebo malé vyrovnání může jen a jen klient, nikdo jiný, pokud nejsem úplný debil, tak si přečtu smlouvu kterou podepisuji a ne že se budu jen honit za cenou pojištění a pak se budu divit, proč že to bylo tak levné..njn češi
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2014 7:30 | Miloš Meleg

"Pojišťovna Slavie" jsou podvodníci !!!! Sjednal jsem si pojištění na dobu určitou, půl roku po ukončení pojištění mi poslali upomínku na asi 500 Kč, po velmi obtížné komunikaci jsem rozhodl nezaplatit za něco co jsem si nesjednal a ve výsledku jsem zaplatil 2500 Kč pod hrozbou exekuce
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2014 8:52 | Mira B.

Ano jsou to opravdu kreténi. Přítelkyně měla od nich cestovní připojištění do zahraničí. To bylo zaplaceno, tak jsme to považovali za ukončené. Jenom po půl roce od nich přišlo, že nás zažalovali, protože tam dlužíme 400 kč....... Mimo jiné nevím za co. A rovnou si tam hodili cca 2000 kč za právníka. No co k tomu dodat. Jsou to košťata.....
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2014 11:26 | Evženie

Mohu říct jen jediné, že je to NEJHORŠÍ POJIŠŤOVNA!!!! Pan, co mě naboural má pojištěni u slavii. Už přes měsíc mám opravené auto v servise. Volám každý den na pojišťovnu a pořad mi jen slibují. Když chci někoho z vedení, tak slečna na telefonu mi začne říkat, že nemůžou dát číslo na vedení, že můžou pouze mail, když jsem chtěla teda ten mail, tak mi dala mail na reklamaci. Ptala jsem se ji co mám podle ní reklamovat když nemám nic??? No hrůzaaaaa!!!!!! NEDOPORUČUJI!!!!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2014 17:36 | Ina

Souhlasím s negativními názory na pojišťovnu Slávii. Naboural mne kluk na parkovišti, který je u ní pojištěný. Když jsem se jich po měsíci zeptala, jak to vypadá s plněním, řekli mi, že žádné doklady nepřišly. Mám samozřejmě doklad o posílání všech dokladů doporučeně poštou. Oznámili mi, že se mi za chvíli ozvou, protože paní, která má můj případ na starosti si někam odskočila. Neozval se samozřejmě nikdo. Peníze za opravu vozu jsem zaplatila ze svého a budu tam muset volat znovu. Jsem zvědavá kolikrát ještě poslané papíry ztratí. :-( Pokud nedostanu plnou částku za opravu, čeká pravděpodobně i mne soud s nešťastným klukem. Slávii určitě nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2013 13:36 | El

Skutečně nedoporučuji!
Moje auto bylo nabouráno klientkou této pojištovny. Oprava trvala týden, ovšem auto bylo v servisu zbytečně dalších 6 týdnů. Šlo o malou škodu cca 10 tisíc.
Já i autoservis jsme tam volali prakticky obden. Na linku se dá opravdu těžko dovolat, vždy čekáte a za to samozřejmě platíte. Pojišťovna nás neustále zásobovala neskutečnými výmluvami. První týden neřešili mou pojistnou událost vůbec. Reakcí na můj údiv nad touto skutečností bylo sdělení, že nemohou najít papíry, které jim tam poslal autoservis. Ať zavolám do autoservisu, ať jim zavolají, kde papíry jsou. To autoservis udělal obratem, ovšem úplně stejný scénář se opakoval ještě třikrát!
Přestože eventuelně všechny dokumenty nakonec našli, můj případ se nikam neposunul. Znovu jsem volala do pojišťovny, která teprve na můj dotaz, co se děje s mým případem, zjistila, že už vlastně všechny dokumenty mají. A tak je tedy teď pošlou likvidátorovi, což by se nestalo bez mé pobídky.
Po dalších deseti dnech bez odezvy mi bylo sděleno, že mi nemůžou ohledně případu poskytnout žádné informace, protože případ je u likvidátora. A na toho nemůžu dostat telefonický kontakt. Pouze emailovou adresu. Na email, který jsem mu poslala neodpověděl nikdy.
Při dalším ( opravdu netuší kolikátém) telefonátu s pojišťovnou je mi sděleno, že likvidátor má patnáct dnů na to, případ uzavřít. To se tedy stalo šestnáctý den a za stále se navyšujího se účtu za telefon se dozvídám, že případ jde do účtárny. Na šampaňské je ovšem stále brzy. Trvalo to dalších deset dní, než pojištovna fakturu skutečne uhradila. Skoro měsíc po její splatnosti.
Stěžovat si není kam, na jakéhokoliv nadřízeného vás na lince odmítají přepojit.
Nutno ještě podotknout, že šlo o firmní automobil, takže naší firmě 6 týdnů vznikala škoda. Stejně tak autoservisu, kde auto zabíralo 6 týdnů místo.
Co dodat...Nepodporujte, prosím, toto parazitující chování a nic si u Slavie nepojištujte!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2013 21:02 | mirek novák

Souhlasím, kamarádce dali super cenu na povinko, přičetli bonus na který neměla nárok a na konci roku jí přišla obsílka že dluží 6 000 Kč a pokud nezaplatí, tak předání na exekuci :( Fakt výhra...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 7. 2013 21:29 | Otakar Roztočil

Nedoporučuji,
byl jsem poškozený a vše nárokoval na pojišťovně viníka. Ale moje vlastní pojišťovna SLAVIA po mě vymáhala něco co si měla nárokovat na pojišťovně viníka. Nejprve 1/2 roku po nehodě se probudila, poté co jsem zaslal všechny podklady o nehodě jsem obržel odpověď, že je vše v pořádku. Nyní po 2 letech se ozvali s předžalobní upomínkou. OPRAVDU "SKĚLÁ" Pojišťovna SLAVIA
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2013 20:40 | Petr Černý

Varuji všechny před touto pojišťovnou.Po vlastní zkušenosti veřejně říkám,že jsou to podvodníci a lumpové.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2010 9:46 | pavlína vlachová

Souhlasím s výše uvedenými příspěvky-nejhorší pojišťovna na trhu.Průtahy s vyplacením pojistného plnění.Měla jsem havarii-totální škoda ,měsíc se na auto nebyl nikdo podívat,nyní již 14 dní je pojistná náhrada na revizi(?).Velice špatná komunikace,všichni jen slibujou...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2010 14:27 | karel

JO, jo. souhlasím s Vámi.já zase zažil že mi likvidátor ,jako poškozeného dal za úkol sehnat pojistnou smlouvu viníka.NEJHORŠÍ POJIŠTOVNA NA TRHU!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2010 12:17 | sarka novotná

Vážení a milí občané, dávejte si na tuto pojišťovnu obzvlášť velký pozor, snaží se prodlužovat vyplácení peněz a vinu svádějí na zákazníka!!!!! Takže i když jste ve věci uplně nevinně (nabourá vás někdo)nakonec jste ten nejhorší vy. Co se nám stalo: nabourala nas paní pojištěná u této pojišťovny. Všechno sme vyřidili a poslali veškeré dokumentace. Auto bylo na odpis tak si domluvili někoho kdo přijde auto zkontrolovat a nafotit aby potvrdil že je to totálka. Tento pán opravdu přišel a tuto skutečnost potvrdil. Po měsíci a půl voláme co je s penězi a hodný pán nám sdělí, že vydali rozhodnutí tak do týdne dojde. po dalších 14 dnech píšeme email, protože vyrozumnění nikde. A najednou nám volá ten stejný pán a tvrdí nám, že nám chybí půlka dokumentace včetně potvrzení od pána, který měl potvrdit, že auto je uplně na odpis. Může mi někdo poradit jak se v takové situaci bránit??? Chtějí velký techničák,který nemáme, protože jsme auto zlikvidovali... A to že to ztratili je bohužel jejich problém...
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 7/7

7

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dušan Kunovský

podnikatel, Central Group

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Dušan Kunovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services