Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 99 komentářů)

18. 11. 2013 14:08 | jana

Pokud to dáváte k soudu nebo trestní oznámení, prosím kontaktujte mne, já to řeším od r. 2012 a podala jsem tr.ozn. na AP Auto Praha i na státní zastupitelství. Budu ráda, když se mi ozvou další poškození a spojíme se!!! Jinak mi policie nempomůže.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2013 20:45 | Mac

Zdravím všechny, co si chtějí vzít úvěr na auto od společnosti GE Money Auto. Nedělejte to!!!! Splácela jsem poctivě úvěr každý měsíc řádně a včas po dobu tří let. Nyní jsem se dostala do platební neschopnosti díky zaměstnavateli, který přestal vyplácet mzdu. Na rady všech finančních poradců jsem GE Money Auto informovala dopředu o nastálé situaci a žádala o odklad dvou splátek. Dnes mi přišel dopis, kterým se mi přímo vysmáli do ksichtu a neopomněli mi připomenout, ze za zpoždění splátek si budou účtovat sankce. Jsou to nelidské hyeny, které se umí vlichotit, ale jakmile po nich člověk něco chce, tak jsou arogantní a nevstřícný. Nikdy nevíte, co se Vám v budoucnu může stát, ale pokud si vemete úvěr od téhle společnosti a stane se Vám, že z nějakého důvodu se přechodně dostanete do problémů, tahle firma Vám ještě hezky podrží hlavičku pod vodou !!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2013 9:58

z AP Auto Praha nedoporučujem brať žiadne vozidlo!! sú to podvodníci a predávajú búrané auta!! neuznajú žiadnu reklamáciu!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2013 21:44 | PETRA

Ano mám uplně stejný problém!!!!Jsou to podvodníci!Tohle nemá nic společného se slušným jednáním!!!!Taky to budu řešit!Nenechám se okrádat podvodníkem.Dávám to k soudu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2013 20:06 | jaryn

Dobrý den, reaguji na negativní zkušenosti s GE Money Auto. Mám od této společnosti cca třetí auto na úvěr a jsem velmi spokojen. Napíši e-mail s dotazem či požadavkem a mám ihned odpověď. Mám přístup na svůj splátkový kalendář a vidím zda nedlužím atd.Úvěr mi vždy ochotně vyřídili. Možná mám jako jeden z mála štěstí.Jaryn.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2013 19:43 | Josef

Opravdu potřebujeme auta na splátky????? Já byl taky tak pitomej,ale už to mám naštěstí za sebou.Poctivé auto z devadesátých let za pár tisíc posluží naprosto stejně jako auto za 500 tisíc.Pokud se o něj člověk stará,dokonce na údržbu vyjde mnohem levněji než předražený krám.Už bych nikdy takovou chybu neudělal a místo nesmyslné splátky radši pojedu se synem na výlet.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2013 14:22 | Zdenek

Pozor na jednání s firmou GE Money Auto.V případě potřeby s nimi něco řešit neexistuje možnost se do firmy dovolat.Schovávají se před zákazníky jak malé děti,ale pracovníkovi který vyřizuje vaši smlouvu se nedovoláte,ať již máte úřední dopis i s linkou zaměstnance nikdo vás nepřepojí.Místo toho musíte poslouchat ciráty cvičených opic z call centra,vyposlechnout si x variant než se dostanete k živému operátorovi,který vám opět prozradí,že vlastně o vašem případu nic neví,okrade vás o čas a odmítne spojit na konkrétního kompetentního zaměstnance a navrhne vám v 21 století,že prý máte napsat dopis...Tak klientsky nepřátelskou firmu jsem snad ještě nikdy nepotkal.Pusa plná frází a keců,nemožnost hovořit konkrétně o vašem případu,neochota a nezájem udělat iniciativně byť i jeden jediný krok ve prospěch zákazníka /chybí nám protokol od policie,ale peníze od pojišťovny už máme- a proč jste nepožádali pojišťovnu o kopii protokolu? to není naše povinnost.../Cílem celé té mašinerie GE Money je zdržovat,nejednat se zákazníkem a hlavně schovávat se před dotazy klientů.Tento Kocourkov mi velmi připomíná vyřizování reklamace v Telefonice O2,tam také levá ruka neví co dělá pravá a pokaždé mluvíte s někým jiným,pokaždé musíte vysvětlovat o co jde,a pokaždé se jedná pouze o nárazníkového pracovníka typu "cvičená opice",který jen předstírá pomoc,ale cílem je zabránit kontaktu s kmenovým zaměstnancem,protože pro GE Money Auto jsme my klienti pouze takový obtěžující hmyz.Proto neexistuje kontakt.Nebuďte hmyz a vykašlete se na takovéto zákaznicky "přátelské" firmy
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2013 14:15

Není zde žádná spravedlnost.Společnost zatají důkazní materiál a svědky a soud jim dá ještě za pravdu.Je to monopol který má peníze a nestydí se jednat nečestně.Jde jim pouze o to za každou cenu dostat zpět peníze.Když je pachatel neznámí jelikož ho policie nechytí tak si vyberou dealera a po tom se pak vozí.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2013 21:53 | Pavlína

Dobrý den, zvažujeme koupi vozu od AP Auto, resp. s jejich nove pobočky JK Auto Praha. Znáte někoho, kdo s nimi má zkušenost??? Děkuji.
+99
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 1. 2013 10:01 | Miroslav

Nidko si neberte auto od GE money auto, jsou to největší zloději.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2012 11:14

Dobrý den pane Ševčík,chtěla bych se připojit k žalobě na Ge Money Auto a.s. také mne poškodily a neprávem obvinily a ještě na mne poslali exekutora.mělo by se tady něco udělat,aby už nemohli škodit lidem.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 12. 2012 11:09 | Jana

Dobrý den,mám podobnou zkušenost a chtěla bych podat žalobu na Ge Money Auto připojil by jste se ke mne?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2012 10:32 | Jarda

Souhlasím skoro se všemi. Opravdu ANO. Společnost GE Money Auto jsou snad větší lichváři než ostatní jim podobné společnosti. Kdysi jsem s nimi uzavřel smlouvu, na které bylo RPSN 48,6 procenta. Bylo to v AAA auto Praha. Opravdu POZOR!!! Tyto dve společnosti, když se dají dohromady, tak je to lichva největšího kalibru. A o praktikách AAA auto se zde snad nemusím rozepisovat. Kdyby jim jejich pobočky vyhořely a shořely do posledního auta, tak bych to šel oslavit. AAA jsou podvodníci no. 1 v ČR!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2012 16:51 | veronika

Dobrý den, předem varuji všechny, kdo by ctěli uzavřít úvěrovou smlouvu s GE Money Auto. Kromě toho, že jednání operátorek je především více než arogantní bych ráda upozornila ńa danou skutečnost. Známý uzavřel úvěrovou smlouvu v květnu 2008, kde měl uvedený spátkový plán spočívající v anuitních splátkách, ve kterých byla započítána částka za povinné ručení. před poslední splátkou mu přišel dopis s doplatkem přes 5000 kč, s tím, že během běžícího úvěru došlo k navýšení částky na povinné ručení,nedošel mu o tom žádný dopis nic. Zcela zarážející bylo, že k navýšení došlo již po 3. řádné splátce!!!!!Jsou to podvodníci nic jinéh!Nyní bude známý podávat oficiální reklamaci, popřípadně se poradí s právníkem co dál. je tu někdo kdo měl stejný problém?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 10. 2012 6:55 | Leoš Ševčík

Dogrý den paní Mrázová, GE Money auto ve spojení s jistou advokátní kanceláčí z králové hradecka připravilo stát na daních o stamiliony korun a jen v mém případě mě poškodili jejich krachem a transformací o cca 2 mil. Kč. Neváhali za tímto účelem zkorumpovat i soudní úřednici na jednom pražském obvodním soudě. Chci podat trestní oznámení ale nemám peníze jen dluhy a potřebuji se v té věci ještě předem poradit s odborníkem na účetnictví a daňový audit. Pokud by jste měla zájem mi nějak pomoct zavolejte na tel. 775794444 nebo mi pošlete email. Jsem z jižní moravy ale přjedu kamkoliv. S pozdravem L. Ševčík
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2012 21:35 | Pavel

Zdravim lidi, chtel bych se zeptat jestli nemate zkusenosti s tím kdyz mam leasing a auto bych chtel prodat a koupit jine jak by to slo udelat ? dekuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2012 11:55 | Tomáš Veselý

Již nikdy leasing od firmy GE Money auto.V Autocentrum ESA jsem si zakoupil auto a ten den večer i uzavřel úvěr. smlouvu.Druhý den, tedy ani ne po 24 hodinách jsem auto vrátil s tím, že je ve velmi špatném techn. stavu, což odsouhlasilo i Autocentrum ESA.Vrátilo mi peníze, vystavilo písemnou Dohodu o odstoupení od kupní smlouvy a dohodu o vypořádání závazku.V této smluvě je napsáno, že též zaniká úvěr. smlouva na toto auto.Dostal jsem kopii, originál zaslali na GE MOney auto.Domníval jsem se, že je vše vpořádku až do září 2012, kdy jsem si zažádal u České spořitelny o hypotéku.Tu m i zamítli s tím, že jsem hlášen na registru dlužníků jako neplatič.Protože nejsem z Prahy, musel jsem si vzít dovolenou, dojet do Prahy 4 na CBCB, kde jsem zjistil, že jsem v lednu 2012 nezaplatil splátku na úvěr za auto, které jsem do 24 hodin v prosinci 2011 navrátil prodejci.Musel jsem zaplatit za výpis 200,- Kč a to nepočítám dalčí výdaje.S výpisem jsem jel na GE Money auto, kde nemohli žádný dluh najít.Ale informovali mne, že mi dají do 30 dní vědět.Takže díky této firmě jsem přišel o dobré jméno, nemohl jsem zaplatit hypotékou výstavbu svého domu, zedníci šli pracovat jinam, kde jim budou moci a všechny tyto problémy mám díky GE MONEY Praha.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 8. 2012 15:57

NIKDY nesjednávejte leasing s GE Money Auto!!! Nikdo se s Vámi nebude bavit, vše musíte dávat písemně. Když to pošlete, stejně si změny nezaznamenají a pošlou zase dokumenty špatně!! Pokud chcete změnu faktury, protože ji poslali na špatnou adresu, i když pošlete vše správně a ověřené, stejně to znovu pošlou chybně a odmítají sdělit informace komukoli kromě jednatele!! No to by mi jednatel dal, kdybych ho otravovala s 350,- korunami!!! Tak nevstřícné jednání jsem tedy ještě nikdy nezažila!!! Zlatý UniCredit Leasing!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2012 23:24 | Honza

podejte svou stiznost ceske narodni bance....ona jedina Vam muze pomoct...krom toho jim muze naparit tezkou pokutu
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2012 18:23 | Lucke1986

Dobrý den, za auto na úvěr jsem dal 15000,- akontaci, a uvěr na 116000,- platím 60x4500 po roce a puůl splacení chtějí za předčasné ukončení smlouvy 150 000,- Nevím co dělat.. RPSN 48% jsem vůl..jde napadnout to nehorázné odstupné?
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Švihlíková

ekonomka

Janis Sidovský

manažer a podnikatel

Ilona Švihlíková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Janis Sidovský
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services