Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 99 komentářů)

16. 7. 2012 16:04 | Marie Mrázová

Ráda bych se soudila ale nemám tolik času, ale nemusíte se bát, budu to řešit mediálně, mám možnosti. Tahle firma bude muset skončit, takhle už to dál nejde !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2012 15:58 | Marie Mrázová

Milý přátelé můžete si být jistí, že za Vás za všechny se postarám o medializaci pochybných smluv a praktit společnosti GE money auto.
-22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 7. 2012 15:50

Marie Mrázová,fronne @ seznam.cz,tel.604 71 35 36, ráda bych se s Vámi spojila,řeším situaci kdy při koupi auta za 150 000 kč s akontací 105 000 kč,kdy úvěr od Ge money auto činí 50 000 kč je poplatek 20 000 kč za uzavření smlouvy.Prosím o telefonické spojení.Míním GE money auto řešit přes média.Myslím,že za půjčení 50 000 kč a za zprostředkování úvěru dealerem s kterým jsem ani nebyla v kontaktu ani nebyla upozorněna se mi zdá lichvárské a nelidské.
S pozdravem Marie Mrázová
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2012 19:59 | Novák

Dobrý den, můžete mi poslat Váš email, chci se soudit s GE money auto. Děkuji Novák
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 9:54 | Vlasta Brablcová

Dobrý den, dne 23.5.2012 jsem řádně ukončila leasingovou smlouvu č.31017599. Chtěla jsem uzavřít zákonné pojištění na auto a pojišťovna po mě chce od Vás bezeškodní potvrzení. Bylo by možné mi to poslat e-mailem. Děkuji Brablcová Vlasta, 788 15 Vernířovice 61
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2012 15:53 | Jana V

Dobrý den, také mám špatné zkušenosti s Ge Money auto, domnívala jsem se, že to patří pod Ge Money Bank, ale ne. Praktiky společnosti i smlouva jsou hrozné. Informace při koupi Vám prodejci záměrně zkreslí a smlouva je psaná tak, že jí nikdo nerozumí, pokud není náhodou právník. Také pojistné smlouvy, které Vás donutí sepsat jsou podivné a je pochybnost, zda jsou dle zákonů platné a bude se plnit v případě škodní události. Zjistila jsem, že rámcová pojistná smlouva je sepsána s Ge Money Multiservis, kterážto firma již dávno neexistuje! Také informace, že můžete bez problémů kdykoliv splatit úvěr je lež- pokuta za předčasné splacení není, ale co ty tzv.administrativní náklady? Tisíce korun za co? Byla jsem hloupá, že jsem to uzavřela. Navíc spolupracují s AP Auto Praha-což jsou prodejci dodávek -a je u této firmy podezření, že se dopouštějí podvodů, o čemž nejspíš Ge Money auto musí dobře vědět. Je na ně podáno již více trestných oznámení. Pokud znáte někoho dalšího, kdo má s Ge Money auto a AP atuo Praha spory, prosím informujte mne. Děkuji. J.V.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2012 10:13 | Petr Černík

Dobrý den . Uzavřel jsem s vaší společností úvěr na vozidlo. č.s.:33585575 Chtěl bych vědět,kdy zašlete Doklady od vozidla. Děkuji,Černík Jbc.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 1. 2012 17:34 | Iveta Kosmakova

Dobry den prosim email na nekoho kdo ma na starosti liasing..dekuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2012 21:19 | ludek

Vzal jsem si úvěr 35.000 kč na auto s doporučením firmy AAA, kde jsem vůz zakoupil. První splátka mi byla dle smlouvy stanovena na 16.1.2012. Vystavil jsem patební příkaz k tomuto datu, ovšem 10.1. 2012 mi byl náhle doručen dopis od GE Money Auto, že první splátka je již 11.1. 2012, snad abych to již nestačil zaplatit a musel platit penále, či co. Přečetl jsem si na int. spoustu odkazů co to je za darebáky, už předem lituji, že jsem přistoupil na takovou lichvářskou smlouvu (m.j. přeplatím dalších více jak 33.000kč)Jestli je toto férové jednání, že vám vystaví plat příkaz k určitému datu a najednou ho o 5 dní zkrátí, to je prostě lumperein. Nehledě k tomu, že po mě chtějí Tech. průkaz k vozidlu dokud úvěr neuhradím. NASRAT.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2011 16:56 | Milles

ahoj napis na muj e-mail. mazlik.mila@seznam.cz rad bych s tebou mluvil ohledne ge auto,mám problémy s nima dík ahoj milda
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2011 16:49 | luda kasel

jsou to podvodníci nic víc. Přesne tak jedna splátka se opozdí,a když človek náhodou příjde o práci,a nema na druhou,tak ihned odebírají auto, i dkyž vždy nebyl problém s placením, hlavne že oni si pak staví nové domy a atd. a žijí z nás. Už v živote si nevemu auto na leasing,radeji budu jezdit autobusem. Nejste seriozní vubec, jen okrádat poctivé lidi co chodí videlávat na takove hajzli jako je Ge auto
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2011 10:33 | Petr

Ano, je to zlodějina i s pojišťovnou. Koupil sem auto s akontací 70tis. Splátky 8300,- Po 20-24 splátkách mě suto ukradli a oni chtějí ještě doplatit 40tisíc. Takže sem utratil 300tisíc a nemám nic
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2011 13:24 | Jakub

GE MONEY AUTO - velmi pochybná úvěrová společnost! RPSN 28% je ukázková prasárna! Všem doporučuji se této instituci vyhnout velkým obloukem! Měl jsem údajně po splatnosti částku 5266 Kč (dle dopisu zaslaného o 4 měsíce dříve nikoliv). Náklady na vymáhání 10800 Kč (údajně v souladu s VOP,a le zkuste to tam někdo najít), smluvní pokuta 0,3% denně!!! "vymáhání" spočívá v tom, že k Vám domu přijde obtloustlý "člověk" z firmy FINESKO a. s., který se jmenuje František Javůrek (DOMNÍVÁM SE, že je to shodou okoloností dlužník, který je v insolvenci s dluhem 1,2 mil korun, jak jsem později zjistil - pokud chcete bližší info, napište. Mám všechny jeho osobní údaje včetně adresy domů, RČ, telefonního kontaktu, apod. a ten Vás bude "školit", že jste neplatič úvěru apod. nesmysly. Tento člověk "na svém místě" neboť o neplacení úvěrů ví své "vybleje" ty své žvásty a odchází. To stojí 10800, tedy čásku ve výši 205% původního "dluhu". To vše v situaci, kdy je smlouva na 72 měsíců a 48 jich máte zaplacených, tedy původní úvěr už je přeplacen o cca 35500 Kč. Závěr je jednoduchý. GE MONEY AUTO je zlodějská lichvářská firma spolupracující s pochybnou parazitující firmou FINESKO a. s., která je připravena se přiživit na jakékoliv situaci (neodejde trvalý příkaz, apod.) Máte-li někdo podobnou zkušenost, napiště mi. Mám na ně již dost informací postačující na žalobu k soudu, ale čím více toho bude, tím lépe. Díky, Jakub.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2010 14:26 | sisina

Ge money auto nikdy více,po havárce jsem potřeboval rychle koupit auto kde přece ve slavném AAA auto.Tam jsem koupil za 87000kč hotově 0kč "ale" 60x3400kč kdyby jsem ho nepotřeboval nutně tak se na ně vykašlu naštěstí už mám auto doplacené a o skušenost více.(teď už raději šetřím a už mně nikdo okrádat o vidělané peníze nebude)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2010 15:36 | elvis emil

GE zlodejna nejvetsi cena auta 85.000,- akontace 9.000,- 48 mesicnich splatek po cca 3.200,- auto vyjde na cca 154.000,- vice nez 100% navrch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 11. 2009 22:23 | Jakub Nagovsky

Přeji příjemný den, mám u Vaší společnosti půjčku na vozidlo škoda Felicie na dobu 72 měsíců v únoru 2010 mně končí smlouva, v průběhu jsem řádně platil převodem z mého účtu u České spořitelny,až na jednu vyjímku,kterou jsem uhradil obratem,chtěl jsem se zeptat zda by bylo možné Vás pořádát o změnu s tím,že bych k datu splatnosti smlouvy t.j. únor 2010 dohradil splátky za měcíc prosinec a leden ke dni poslední splátky?Moc děkuji za Vaši odpověď předem s úctou J.N.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2009 17:39 | Helena Radevá

Dobrý den,
prosím o kontakt na ředitele leasingového oddělení. Děkuji.
MgA. Helena Radevá MF, Praha
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2009 20:42 | Marta Kronowetterová

Dobrý den mam u Vás leasing na auto čislo smlouvy je 33211141. Za 5 let se mi spozdila poprvé platba a vy mi hned posilate penale, jste pěkni zloději naštěsti že s vama přišti měsic končim a doufám že už vás nikdy nebudu potřebova jste drazi a mate velké uroky a klamavou reklamu . Chcete jen zakazniky pořadně okrac.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2008 13:09 | Karel Böhm

Prosím o zaslání emailové adresy na kompetentního pracovníka nebo oddělení správy pohledávek leasingových smluv na motorová vozidla Ge Money Auto. Moc děkuji za vstřícnost a brzkou odpověď s pozdravem Böhm Karel
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 5/5

5

Následující

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Hrbek

podnikatel, Alpine Pro

Tomáš Sedláček

ekonom

Václav Hrbek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Sedláček
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services